Акції

Розіграш портативного грилю від Grill Market
10.07.2020

Розіграш портативного грилю Grill Pro GPB Ss200 від магазину Grill Market

1. Умови розіграшу:
- З 10 липня по 26 липня 2020 року зробити фото з грилем біля фотозони на 1-му поверсі ТЦ Ваш Дом
- Бути підписаним на сторінку в Instagram:
ТЦ Ваш Дом – vash_dom_tc
GRILL MARKET- grill_market
- Вподобати пост з умовами  розіграшу
- Поділися фото у себе в профілі в з хештегом #БІЛЬШЕМЕБЛІВУВАШДІМ 
Фейкові та рекламні сторінки не беруть участь у розіграші.
В період проведення розіграшу сторінка повинна бути відкрита, щоб ми переконалися, що усі умови конкурсу виконані та могли зв'язатися у випадку виграшу.
Конкурс проходить тільки в соцмережі Instagram!
2. Порядок визначення переможця акції. Серед усіх учасників, які виконали умови даної акції передбачені пунктом 1 цих правил та опублікували  фото з 10 липня  2020 року по 26 липня 2020 року за допомогою сервісу Random.org 27 липня 2020 року
Результати акції будуть оголошуватися під постом в соціальній мережі Instagram 27 липня 2020 року. Переможцю буде направлено повідомлення на його сторінку в соціальній мережі. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає.
Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п’яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін, останній втрачає своє право на отримання призу.
3. За результатами розіграшу переможець отримує «приз». Під «призом» у рамках цієї акції розуміється можливість придбати товар за ціною 1 (одна) гривня. Переможець отримає той подарунок, в розіграші яким буде обраний переможцем сервісом Random.org
4. Порядок отримання призу. Приз може бути отриманий в ТЦ Ваш Дом, місто Київ  вул. Магнітогорська 5 (літери д, ж) вхід зі сторони Біломорська 2. Для отримання призу переможець повинен пред’явити документ, що підтверджує його особу. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару рiзноманiтними засобами (на добровільних засадах), на власний розсуд клієнта.
У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даній акції, а також згоду на отримання призу акції. Для отримання призу переможець повинен пред’явити документ, що підтверджує його особу.
Отримати приз необхідно протягом десяти календарних днів з моменту оголошення переможця.
5. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
6. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх учасників розіграшу і не підлягає оскарженню. Термін проведення та умови акції можуть бути змінені за рішенням організатора.
27 липня 2020 року відбувся розіграш  портативного грилю  від салону Grill Market між учасниками, які виконали умови конкурсу.
Переможець: Овсієнко Олексій       

Назад