Поделиться:

DAMATTI

Компанія DAMATTI ще зовсім молода. Але працюємо ми вже не один десяток років. Раніше компанія була частиною відомої меблевої компанії KOLSS. У зв’язку з тим, що останнім часом з’явилося багато нових ідей, сформувався новий підхід до виробничого процесу, розпочалася активна співпраця з зарубіжними партнерами, було прийняте рішення про розподіл: компанія KOLSS продовжує свою активну діяльність.
 DAMATTI розпочала власний шлях в меблевому світі, отримавши своє нове ім’я. І ми з упевненістю можемо стверджувати, що початок цей успішний!
У виробництві меблів використовуються якісні матеріали, дорога фурнітура. На даний момент ми співпрацюємо з багатьма відомими брендами, серед них: BLUMHAFELEEGGER.
Наші менеджери – висококваліфіковані спеціалісти з креативним мисленням. Вони дадуть цінні поради, запропонують цікаві рішення, спроектують для вас ексклюзивні меблі з урахуванням усіх побажань. Кожне ваше слово знайде своє відображення у вашому замовленні.
Ми гарантуємо серйозний, професійний підхід до заміру приміщення. До цієї відповідальної справи залучені наші фахівці, які мають величезний досвід. Вони виконають замір швидко, якісно, в зручний для вас час.
Ми з упевненістю можемо сказати, що наше виробництво вийшло на новий рівень. Ми ретельно стежимо за передовими тенденціями меблевого світу і з урахуванням цього вносимо важливі зміни в нашу роботу, повністю модернізуючи виробничий процес.
Наше виробництво вже випустило ряд ексклюзивних кухонних меблів, за які ми поки що чули лише слова подяки від наших задоволених клієнтів. І ми зробимо все, щоб так відбувалося і надалі. Адже захоплені очі наших замовників – найкращий стимул для нас!