Поделиться:

SONATA

Представництво німецької фабрики Sonata Möbel працює на українському меблевому ринку з 2012 року.

За цей час тисячі українських покупців оцінили сучасний стиль, функціональність та високу якість наших меблів.
Ексклюзивний стиль та добротність - вірна ознака продукції створеної в Німеччині, фабрика Sonata Möbel слідує традиціям і в своєму виробництві використовує виключно високотехнологічні, сучасні, екологічні чисті матеріали. Продукція відповідає основним вимогам директив і стандартів ЄС, щодо безпеки для людини і навколишнього середовища, а виробництво і система менеджменту сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів ISO.
Меблі для спальні торгової марки Соната своїм модельним рядом охоплює більше 30 моделей шкіряних ліжок і приліжкові тумб. Новинка 2018 року, це стильні тканинні ліжка середнього цінового сегмента які мають компактні габаритні розміри і прекрасно підходять для спальної кімнати середнього розміру. Можливо вам до смаку стильне ліжко в лаконічному та функціональному стилі хай тек, дуже популярному в західній Європі як сучасна інтерпретація техностилю або яскраве двоколірне ліжко химерної форми в новомодному, безкомпромісному стилі кітч. Апартаментам в стилі лофт підійдуть двоспальні ліжка темних кольорів розміщені на подіумі величезної спальні з панорамними вікнами, а м'які ліжка об'ємних форм стануть відмінним атрибутом для спальні в стилі модерн. Цінителі авангарду, футуризму чи актуального зараз стилю поп-арт, зможуть підібрати шкіряні ліжка яскравих кольорів або великі ліжка зі шкіри з м'якою спинкою. Зрозуміло ми завжди підберемо рішення якщо ваша спальня в стилі мінімалізм, або ви віддаєте перевагу експериментам з еклектикою.

Окремо варто згадати анатомічні матраци преміум сегменту, які користуються особливою популярністю на українському ринку завдяки своїй унікальній конструкції.

У 2018 році ми презентували на українському ринку нову лінійку двоспальних анатомічних матраців ТМ Matratze, сформованими незалежно від якісних матеріалів наповнення та унікальній конструкції відрізняються привабливою ціною.