Поделиться:

MATROLUXE

Фірмові магазини ТМ «MatroLuxe» - єдина офіційна роздрібна мережа компанії-виробника ортопедичних матраців, корпусних, м'яких і безкаркасних меблів, а також аксесуарів для сну і відпочинку. Кожен продукт, представлений в нашому магазині, відрізняється високою якістю, надійністю і оригінальністю виконання.
Адже тільки виробник може проконтролювати всі етапи виробництва, збірки, упаковки і, звичайно, безпосередньо відправки зі складу продукції замовнику. У нашому магазині кваліфіковані фахівці допоможуть Ваш будинок зробити затишним, стильним, Ваш сон здоровим і комфортним.
    
    
Матраци, корпусні і м'які меблі Компанії MatroLuxe, не має аналогів на ринку завдяки використанню ексклюзивних розробок, впровадженню власних інноваційних технологій, пізнаваному вишуканому стилю і незмінним слідування стандартам найвищої якості. Вся продукція має міжнародний сертифікат контролю якості ISO 9001: 2008 і Сертифікат відповідності УкрБУДСЕРТ, а також гігієнічні висновки на готові вироби і матеріали, що використовуються.

Нижче надані каталоги з асортиментом товарів ТМ Matrolux. Качаємо, вивчаємо. У живу спробувати і вибрати саме Ваш матрац - приходьте в фірмовий шоу-рум в ТЦ Ваш Дім на метро Лісова.

Телефон салону: +38 (067) 616-19-70

Запрошуємо і бажаємо вдалих покупок!

  
Матрасы Matro-Roll         Матрасы Naturelle             Матрасы King Mattresses
5,44 мб Скачать>>        12,8 мб  Скачать>>       15,8 мб  Скачать>> 
 
  
Матрасы Butterfly             Матрасы Romance          Кат. корпусной мебели
7.0 мб Скачать>>         15,7 мб  Скачать>>      15,6 мб  Скачать>> 
  
Диваны осн. каталог      Диваны коллекция 2017   Шкафы-купе
32,2 мб Скачать>>        15,2 мб  Скачать>>       53,7 мб  Скачать>>